Yarım Asırdan Daha Fazlası
TR

ASM GROUP Gıda YATIRIMLARI

Firmamız, Suudi Arabistan Medine Kentinde hurma üzerine paketleme tesisi kurmuş olup buradan aldığı kaliteli ve lezzetli hurmaları Medine Hurma Dünyası markası ile birçok ülkeye ihraç etmektedir. 

ASM GROUP, gıda sektöründe de tüketiciye, müşteriye, çalışanlarına ve iş ortaklarına karşı saygı ve dürüstlük hizmetini ilke edinerek, kalite ve sağlıktan ödün vermeden en kaliteli ürünü en uygun fiyat ile sunmak, yenilikçi çalışmalarıyla ve ileriye yönelik yatırımlarıyla lider firmalar arasında yerini almaktadır. Uygun şartlar altında ürün kalitesi korunmakta, geliştirmekte ve sürekli iyileştirilmektedir. Kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan işletmemiz bu doğrultuda verdiği hizmeti takım ruhu içerisinde çalışarak hedeflere ulaşılmasını hatasız, hızlı ve güvence altında yapmaktadır.

Yatırımlarımız

ASM GROUP, yarım asırlık geçmişi ile günümüzde Enerji, Sağlık, İnşaat, Gıda ve Maden sektörlerinde söz konusu faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek, teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak hizmetler olması gözetilerek çalışmalarına devam etmektedir.

İnşaat

Farklılaşan ihtiyaçlara yönelik tasarladığımız projeler...

Detaylı İncele

Enerji

Yenilenebilir enerjinin tüm dallarında geliştirdiğimiz projelerimiz...

Detaylı İncele

Gıda

Medine Hurma Dünyası markası ile birçok markaya ihracat...

Detaylı İncele

Sağlık

Sağlık sektöründe yer alan hizmetlerimiz...

Detaylı İncele
Yukarı Çık botão whatsapp