Yarım Asırdan Daha Fazlası
TR

Hakkımızda.

DÜNYAYA İZ BIRAK
ÖNCÜ OL

ASM GROUP, kuruluşundan itibaren özverili ve titiz çalışmaları ile ulusal ve uluslararası yaptığı gayrimenkul ve yatırım projeleriyle inşaat sektöründe geçmişten gelen deneyimi, güçlü finansal yapısı ve köklü kurumsal kimliği ile yer almaktadır. 

Yarım asırdır dönemin ihtiyaçlarına uygun projeler üretmiş ve üretmeye devam etmektedir. Geliştirdiği stratejik projeler ve iş planlarıyla büyük bir tecrübe ve deneyime sahip olduğunu her zaman çevresine kanıtlamıştır. 

Dünyada, gelişmekte olan inşaat sektörünü yakından takip ederek üretim kalitesini sürekli geliştirmekle kalmayıp aynı zamanda, tasarımlarda estetik ve fonksiyonelliği koruyarak müşterilerine daha yakın olabilmeyi ana ilke olarak benimsemiştir. Üstlendiği taahhüt işlerini zamanında ve kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektörde yatırım ortakları tarafından tercih edilen bir firma haline gelmiştir. Müşteri şartlarının yerine getirilmesi için sektördeki teknolojik yeniliklerin yakından takip edilmesine özen göstermektedir ve personelinin sürekli gelişimi için eğitim faaliyetleri gerçekleşmektedir.

“Yapıda Güvenin Adresi” sloganıyla yola çıkan ASM GROUP, başarısını her biri kendi alanında uzman mimar, mühendis ve saha ekibi ağı ile sürdürmektedir. Büyümekte olan inşaat sektörüne yalnızca inşaat yönetmeye yönelik değil, inşaat yönetiminin tüm süreciyle ilgilenmektedir. Her projesinde, inşaat öncesinden bitimine kadar proje ekibi ile gerçek zamanlı iş birliğini sağlıklı bir şekilde sağlamaktadır ve süreç boyunca en son teknolojilerden faydalanmaktadır. 

Sunduğu çözüm ve hizmetlerle birlikte kalite standartları ile yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirdiği anahtar teslimi gayrimenkul yatırım projeleri, üniversite fakülteleri, resmi binalar, askeri lojmanlar, askeri hava üsleri, endüstriyel tesisler ve alt yapı projeleriyle sektöre öncü olmuştur ve örnek nitelikte kaliteli yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır. 

Şirketimiz, kalitesini ve güvenilirliğini, ISO 9001: Kalite Yönetimi Standardı, ISO 14001: Çevre Standardı ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve Kalite Yönetim Sistemleri Standardı ve ISO 15504 (SPICE) gibi uluslararası belgelerle ispatlamaktadır. Yenilenen inşaat yönetmelikleriyle birlikte firmamız A Sınıfı Müteahhitlik belgesine sahiptir.

ASM GROUP, yarım asırlık geçmişi ile insan ihtiyaçlarının sınırsız olduğu günümüzde bölgesinde uygulamış olduğu yenilikçi tasarımları, faydalandığı son teknolojiler, proje yönetim süreci ve konut projeleri ile özellikle ev hanımlarının birinci tercihi olmuştur.

Taahhüt sektöründe başladığı projeleri, anlaştığı müşterilerine zamanında ve eksiksiz teslim ederek yurt içinde ve yurt dışında yeni projelere imza atmak için sürdürülebilir büyüme, kaliteden ödün vermeden ilkeleri ve hedefleri ile yoluna devam etmektedir.

Yatırımlarımız

ASM GROUP, yarım asırlık geçmişi ile günümüzde Enerji, Sağlık, İnşaat, Gıda ve Maden sektörlerinde söz konusu faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek, teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak hizmetler olması gözetilerek çalışmalarına devam etmektedir.

İnşaat

Farklılaşan ihtiyaçlara yönelik tasarladığımız projeler...

Detaylı İncele

Enerji

Yenilenebilir enerjinin tüm dallarında geliştirdiğimiz projelerimiz...

Detaylı İncele

Gıda

Medine Hurma Dünyası markası ile birçok markaya ihracat...

Detaylı İncele

Sağlık

Sağlık sektöründe yer alan hizmetlerimiz...

Detaylı İncele
Yukarı Çık botão whatsapp