Hakkımızda

Asm Group kuruluşundan itibaren özverili ve titiz çalışmaları ile ulusal ve uluslararası yaptığı gayrimenkul ve yatırım projeleriyle inşaat sektöründe geçmişten gelen deneyimi, güçlü finansal yapısı ve köklü kurumsal kimliği ile yer almaktadır. Yarım asırdır dönemin ihtiyaçlarına uygun projeler üretip, geliştirdiği stratejik projeler ve iş planlarıyla büyük bir tecrübe ve deneyime sahip olduğunu her zaman kanıtlamıştır. Dünyada gelişen inşaat sektörünü yakından takip ederek üretim kalitesini sürekli geliştiren, tasarımlarda estetik ve fonksiyonelliği koruyarak müşterilerine daha yakın olabilmeyi ana ilke olarak benimsemiştir. Üstlendiği taahhüt işlerini zamanında ve kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektörde yatırım ortakları tarafından tercih edilen firma haline gelmiştir. Müşteri şartlarının yerine getirilmesi için sektördeki teknolojik yenilikler yakından takip edilmekte ve personelin sürekli gelişimi için eğitim faaliyetleri gerçekleşmektedir.


Yapıda Güvenin Adresi sloganıyla yola çıkan Asm Group başarısını her biri kendi alanında uzman mimar, mühendis ve saha ekibi ağı ile sürdürmektedir. Büyümekte olan inşaat sektörüne yalnızca inşaat yönetmeye yönelik değil, inşaat öncesinden bitimine kadar proje ekibi ile gerçek zamanlı işbirliği sağlayarak en son teknolojilerden faydalanmaktadır. Sunduğu çözüm ve hizmetlerle birlikte kalite standartları ile yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirdiği anahtar teslimi gayrimenkul yatırım projeleri, üniversite binaları, resmi binalar, askeri lojmanlar, askeri hava üstleri, endüstriyel tesisler ve alt yapı projeleriyle öncü ve örnek nitelikte kaliteli yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır. Şirketimiz, kalitesini ve güvenilirliğini, ISO 9001: Kalite Yönetimi Standardı, ISO 14001: Çevre Standardı ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve Kalite Yönetim Sistemleri Standardı ve ISO 15504 (SPICE) gibi uluslararası belgelerle ispatlamaktadır. Yenilenen inşaat yönetmelikleriyle birlikte firmamız A sınıfı Müteahhitlik belgesine sahiptir.

Asm Group, yarım asırlık geçmişi ile insan ihtiyaçlarının sınırsız olduğu günümüzde bölgesinde uygulamış olduğu yenilikçi tasarımları ve konut projeleri ile özellikle ev hanımlarının birinci tercihi olmuştur.

Taahhüt sektöründe başladığı projeleri zamanında ve eksiksiz teslim ederek yurt içinde ve yurt dışında yeni projelere imza atmak için sürdürülebilir büyüme hedefleri ile yoluna devam etmektedir.

Scroll to Top